ESÜ liikmemaks

Kõik ESÜ liikmed tasuvad igal aastal liikmemaksu. Käesolev ESÜ majandusaasta/tegevusaasta algas 01. jaanuaril 2017 ja lõpeb 31. detsembril 2017.

ESÜ liikmemaks ei kuulu tagastamisele.

Liikmemaksu summa

Liikmemaksu suuruse otsustab ESÜ Üldkogu.

Kui ühest perest/leibkonnast on ESÜ liikmeid rohkem, siis teeb ESÜ neile peresoodustusi.

2017. tegevusaastal on liikmemaksu summa 5€.

Teine pereliige maksab 4€.

Kolmas pereliige 3€.

Neljas ja kõik järgmised 2€.

Liikmemaksust vabastus

Juhul, kui Sinu üksuses on skaute/hundusid, kellel ei ole võimalik liikmemaksu tasuda, siis on võimalik küsida nende kohta liikmemaksu vabastust. Selleks saada kiri aadressile info@skaut.ee.

Kirja näidis:

Palun vabastada Männiku üksusest ESÜ liikmemaksust järgmised liikmed:

  • Mari Mets
  • Kusti Mets

Kalle Kask, Männiku üksuse juht

Juhatus vaatab avalduse läbi ning kinnitab taotluse. Kui tegevusaasta saab läbi ja algab uus, siis ei pea hundude ja skautide kohta uuesti avaldust kirjutama. Piisab, kui saadad kirja aadressile info@skaut.ee, et „Mari ja Kusti Mets on liikmemaksuvabastusega aktiivsed ka sel aastal“.

Liikmemaksuvabastust on võimalik küsida ka täisealiste liikmete kohta (sh iseenda). Küll aga peavad täisealised liikmed igal aastal uue avalduse kirjutama.

Toetaja liikmemaks

Juhul, kui aga Sulle ESÜ tegevus meeldib ning soovid tasuda ESÜle rohkem kui tegelik liikmemaksu hind on, siis ülempiiri sellel ei ole. Toetajaliikmemaks algab 10€-st.

Tasumine ESÜle

Liikmemaksu kogub ESÜ iga liikme kohta eraldi. Kui oled liikmetelt saanud liikmemaksu ning soovid seda ESÜle edastada, siis Sul on kaks võimalust:

Esimene võimalus

Tee ülekanne SEB panka EE581010022049447003 märkides saajaks Eesti Skautide Ühing ning selgituseks „LIIKMEMAKS / ÜKSUSE NIMI / Katrin Kask 5€, Kerli Kask 4€“ või kui on rohkem liikmeid, kelle eest ülekande teed, siis lihtsalt LIIKMEMEKAS / ÜKSUSE NIMI / 21×5€, 5×4€, 2×3€“ + saada kiri info@skaut.ee aadressile, kus kirjuta nimeliselt lahti, kelle eest tasusid ning millises summas.

Teine võimalus

Lepi kokku aeg, millal saad ESÜ kontorist läbi tulla ja liikmemaksu summa otse sularahas ESÜ kassasse tuua. Kontor on tavaliselt lahti E-R 10.00-17.30, kuid teata alati oma tulekust ette. Kontoris peetakse sageli ka erinevaid töögruppide koosolekuid ning oma tulekust etteteatamisega saab planeerida, et meil on aega just Sinuga tegeleda ja Sinu küsimustele vastata.

 
asjaajamine/esue_liikmemaks.txt · Viimati muutnud: 2017/01/31 14:44 persoon sirje
 
Ole valmis - Alati valmis... Recent changes RSS feed