Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

asjaajamine:kuludokumendid_ja_nende_huevitamise_kord [2017/06/09 11:43]
sirje
asjaajamine:kuludokumendid_ja_nende_huevitamise_kord [2017/06/09 11:44] (Hetkel kehtiv)
sirje
Rida 36: Rida 36:
    * **Kui on tegemist üldkuluga** (ei ole tegemist projektiga), siis tuleb märkida llihtsalt kulu eesmärk ilma projekti nimeta. Nt: Kontor/Majandamiskulu jne.     * **Kui on tegemist üldkuluga** (ei ole tegemist projektiga), siis tuleb märkida llihtsalt kulu eesmärk ilma projekti nimeta. Nt: Kontor/Majandamiskulu jne.
   * Summa - iga konktreetse tšeki/arve/muu dokumendi summa, mida küsitakse ESÜlt kompenseerimiseks (ei pruugi olla 100% dokumendi summat, kuid ei tohi dokumendi summat ületada).    * Summa - iga konktreetse tšeki/arve/muu dokumendi summa, mida küsitakse ESÜlt kompenseerimiseks (ei pruugi olla 100% dokumendi summat, kuid ei tohi dokumendi summat ületada).
-   * Kulu objekt - jääb tühjaks. Selle täidab hiljem majandusjuht.+   * Kulu objekt - jääb tühjaks. Selle täidab hiljem haldusjuht.
4. Allpool tabelit täidab aruande esitaja nn kompensatsiooni avalduse, kus näitab millist summat ta soovib saada ning mis kontole (kui konto omanik on teine isik, siis tuleb panna ka selle isiku nimi). 4. Allpool tabelit täidab aruande esitaja nn kompensatsiooni avalduse, kus näitab millist summat ta soovib saada ning mis kontole (kui konto omanik on teine isik, siis tuleb panna ka selle isiku nimi).
 
asjaajamine/kuludokumendid_ja_nende_huevitamise_kord.txt · Viimati muutnud: 2017/06/09 11:44 persoon sirje
 
Ole valmis - Alati valmis... Recent changes RSS feed