Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

hundude_taskuteatmik [2011/04/27 11:43]
kristi
hundude_taskuteatmik [2011/04/27 11:45] (Hetkel kehtiv)
kristi
Rida 4: Rida 4:
Printimisel vali **File>Print>Page Handling>Multiple pages per sheet** ning seejärel **pages per sheet>4**. Printimisel vali **File>Print>Page Handling>Multiple pages per sheet** ning seejärel **pages per sheet>4**.
 +Vaata ka pilti.
 +
{{:printimine.jpg|}} {{:printimine.jpg|}}
-Nüüd kahepoolselt välja trükkides on võimalik A4 paber keskelt pooleks lõigata ning need raamatuna kokku köita. Taskuraamatutele kaante meisterdamist võib kasutada ühe koonduse teemana. Kui su printer ei võimalda kahepoolselt printimist, pöördu [[kontor|büroo]] poole. Kristi ja Hele-Mai saavad sulle vajaliku koguse välja printida.+Nüüd kahepoolselt välja trükkides on võimalik A4 paber keskelt pooleks lõigata ning need raamatuna kokku köita. Taskuraamatutele kaante meisterdamist võib kasutada ühe koonduse teemana. Kui su printer ei võimalda kahepoolselt printimist, pöördu [[asjaajamine: ESÜ kontor|büroo]] poole. Kristi ja Hele-Mai saavad sulle vajaliku koguse välja printida.
Kui soovid, et taskuteatmikke mõnel ESÜ üritusel kätte saada, anna sellest aegsasti teada (1 nädal), et jõuaks taskuteatmikud välja printida ning need üritusele minevate asjadega kaasa pakkida. Kui soovid, et taskuteatmikke mõnel ESÜ üritusel kätte saada, anna sellest aegsasti teada (1 nädal), et jõuaks taskuteatmikud välja printida ning need üritusele minevate asjadega kaasa pakkida.
 
hundude_taskuteatmik.txt · Viimati muutnud: 2011/04/27 11:45 persoon kristi
 
Ole valmis - Alati valmis... Recent changes RSS feed