Skaudijuhi käsiraamatu kodukord

Käsiraamatu wiki on kasutatav kõigile skaudijuhtidele ja skautidele. Sisu muutmine (ja mõned leheküljed) on aga lubatud vaid sisse loginud kasutajatele. Kasutajaks registreerida saab igaüks ise (Link selleks on sisselogimise lehel). Uus kasutaja saab koheselt sisse logida, kuid võib võtta kuni paar päeva aega, enne kui ka toimetamisõigused kinnitatakse. Sellest annab administraator märku e-kirjaga. Kasutajatunnused on personaalsed ning neid ei anta edasi kellelegi teisele. Käsiraamatus on lehti, mille muutmiseks on vaja lisaks täiendavaid õigusi. Kui sul on parandusettepanekuid nendele lehtedele, siis kirjuta käsiraamatu toimetusele.

Käsiraamatu kõikide peatükkide kohta on loodud mall-lehekülg, kus on kirjas peatüki struktuur ja vastava peatükiga seotud järgunõuete punktid. Peatüki kirjutamisel ära muuda peatükkide ülesehitust ning järgi etteantud formaati.

Ära kirjuta wikisse jama!

Kui soovid mõnda peatükki ise lõpuni kirjutada (nt jätkata mõne päeva pärast), siis märgi sama peatüki algusesse aeg, millal kavatsed edasi kirjutada (mitte rohkem kui 2 kuud!) ja oma nimi. Peatüki valmides eemalda see märge. Kui kellelgi on sellisel viisil peatükk pooleliolevaks märgitud, siis austa seda soovi. Kui märgitud aeg on möödunud, siis võta märkijaga või käsiraamatu toimetusega ühendust ja lepi kokku kas ja kes peatükki edasi kirjutab.

Iga peatüki juures on ainult sisse loginud kasutajatele nähtav arutelu osa, kus teiste kasutajatega on võimalik peatüki sisu üle arutleda. Nt kui kahtled mõne teise kasutaja kirjutatud tekstis, siis on seal võimalik küsimus tõstatada.

Kõikide peatükkide alguses on süsteemi poolt lisatud märge selle kohta, kas vastav leht on toimetuse poolt kinnitatud ja valmis olevaks tunnistatud või mitte. Kui oled mõne peatüki valmis saanud, siis anna sellest toimetusele teada, et nad selle üle vaataks ja kinnitaks.

Kui soovid teksti kirjutada, aga soovid, et keegi teine sinu eest selle käsiraamatusse üles paneks, saada kiri toimetusele.

Toimetuse kontakt on assistent@skaut.ee.

Head kirjutamist!

 
kodukord.txt · Viimati muutnud: 2011/04/20 09:37 persoon kristi
 
Ole valmis - Alati valmis... Recent changes RSS feed